• 3
  • banner3
  • banner2

функција Производи

за нас

Ningbo Aoxin HVAC Дел копродукции, Ltd наоѓа во убава пристанишниот град Ningbo, обезбедување на услуги за обработка на ладење опрема за бела производители дома апаратот. Нашата компанија е основана во август 2008 година и информациите за регистрација е сертифициран од страна на трети лица власти. Имаме повеќе од десет години на професионални инженери купување и сега мрежа на повеќе од 250 меѓународни и домашни добавувачи топ-одделение. Ние сме подготвени да обезбедат услуги врз основа на "цена-effiective, со врвен квалитет, заемно почитување, победа-победа" на клиентите .И искрено со нетрпение очекуваме да си помагаат едни на други повеќе на бизнис во земјата и во странство, да се создаде добитна и брилијантен утре!

Нови пристигнувања

WhatsApp Онлајн Chat!