• 3
  • banner3
  • banner2

Feature Produkte

Rreth nesh

Ningbo Aoxin HVAC Pjesa Co, LTD gjendet në qytetin port të bukur Ningbo, ofrimin e shërbimit të pajisje ngrirje të përpunimit për prodhuesit bardhë aplikim në shtëpi. Kompania jonë është themeluar në gusht të vitit 2008 dhe informacioni i regjistrimit është certifikuar nga autoritetet e palës së tretë. Ne kemi më shumë se dhjetë vjet të inxhinierëve të blerjes profesionale dhe tani një rrjet prej më shumë se 250 furnizuesit ndërkombëtarë dhe vendas të lartë-grade. Ne jemi të gatshëm për të siguruar shërbimin e bazuar në "kosto-effiective, cilësi të lartë, respekt të ndërsjellë, win-win" për klientët .dhe sinqerisht shpresojmë për të ndihmuar njëri-tjetrin e mëtejshëm të biznesit në shtëpi dhe jashtë vendit, të krijojnë të favorshme dhe nesër shkëlqyer!

Arritje të reja

WhatsApp Online Chat !