GMCC Air Conditioning ndryshueshme Vëllimet DC Inverter Rotary Compressor R410A

Përshkrim i shkurtër:

kompresorë tona janë në cilësi të lartë dhe çmim të arsyeshëm, ka varg specifikim që ne ofrojmë si në vijim:

markë 1.various e famshme, GMCC, LG, SAMSUNG, DAIKIN, SANYO etj

2.Only krejt të re dhe origjinale kompresor paketim i condittioning ajrit dhe kompresor frigorifer.

3.household dhe kompresor tregtar.

4.Large Gama e kapacitetit ftohës: familja: zakonisht 7000 ~ 30000BTU; Commercial: 3 ~ 12hp.

5.Voltage dhe frekuenca varg: 115v, 220V, 230V, 240V, 380V, 440-460V; 50HZ & 60HZ.

 

 

 


 • FOB Çmimi: $ negociueshme
 • Paketimi Numri: 9 ~ 120Pieces / Carton
 • Min.urdhër Sasia: negociueshme
 • Fatory Furnizimi Aftësia: 50 milion copë në vit
 • Port: Ningbo / Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  13123

  markë e famshme

  Kompania jonë është një agjent i kompresor markë të dukshëm të cilat duke përfshirë GMCC, LG, Samsung, SANYO, Daikin, duke siguruar performancën më të mirë kompresorë

  shumëllojshmëri Model

  Në mënyrë që të ju ofrojë një portofol të ndryshme të produktit e ajrit të kondicionuar kompresor dhe kompresor ftohje, gamën tonë të mbulon të vetme, me dy, me dy faza e kompresor rrotullues dhe presion të ulët dhe presionit të lartë të scroll compressor.It mundëson për të siguruar ju me mbështetje të plotë në të gjithë aplikimit të nevojave tuaja.

  cilësi

  Me cilësinë e produktit dhe sistemit të vlerësimit të sigurisë që kryen cilësinë themelore dhe vlerësimin e sigurisë për produktet në çdo fazë të prodhimit. Sipas sistemit të cilësisë porta, të gjitha produktet tona nënshtrohen një kontrolli të sigurisë në çdo portë të cilësisë të bazuar në një listë, duke parandaluar dërgesat e produkteve me çështjet e cilësisë apo të sigurisë.

  Ne gjithashtu kemi arritur njohjen cilësinë tonë dhe të qëndrueshmërisë nga Evropa, Amerika e Veriut, Kina dhe Japonia.

  Mbështetja e klientit

  Ne premtojmë për të ofruar një nivel të kënaqshëm për të gjithë fazën e biznesit tuaj që tejkalon pritjet e klientëve tanë, dhe të përpiqen për të siguruar vlerën më të lartë për klientët tanë nëpërmjet një shërbim të shpejtë, të saktë dhe të diferencuar dhe zgjidhje si partneri juaj të biznesit.

   

  seri model tipik Displ. (Cc) Cooling Kapaciteti (W) | (Btu) Fuqia (W) COP (w / w) Compressor Lartësia (mm) Tub shkarkimi ID (mm) Tub thithje ID (mm) vërejtje
  Volumet ndryshueshme kompresor DC-INV Test Gjendja: SEER60
  VM AVM115D6UFZ 11.5 3350 11.429,75824 830 4.04 268 8.1 12.9
  injeksion avujt kompresor DC-inverter Test Gjendja: SEER60
  PF APF230D22UMT 23.0 6865 23.422,47471 1915 3.58 333 9.8 16.2
  I-CCC kompresor Test Gjendja: SEER60
  YN KYN103D52UFZ 9.71 + 0.46 3130 10.679,14725 820 3.82 280 8.1 12.9
  T3 DC inverter cilindër dyshe Test Gjendja: SEER60
  TM ATM115D43TFZ 11.5 3400 11.600,35164 890 3.82 290 8.1 12.9
  ATM150D23TFZ 15.0 4525 15.438,70329 1190 3.80 274 8.1 12.9
  ATM150D43TFZ 15.0 4520 15.421,64395 1175 3.85 290 8.1 12.9
  TF ATF250D43TMT 25.0 7635 26.049,61317 2090 3.65 333 9.8 16.2
  TQ ATQ420D1TMU 41.5 12960 44.217,81096 3485 3.72 406 9.8 16.2

   

  Produkte Feature

  Kompresor bashkim me zhvendosjen ndryshueshme dhe inverter dhe gazit teknologjive injeksion

  kapacitet ngrohje 1.the është përmirësuar nga 85% në temperaturën e ambientit prej -15 ° C dhe temperatura e ajrit dalje deri në 50 ° C.

  2.achieving ngrirje të shpejtë dhe ngrohje, duke kursyer gjysmën e kohës.

  3.variable teknologji injeksion gazi të arritur operacion të lartë të efikasitetit;

  zhvendosja 4.double bën gjysmë-shpejtësi drejtimin arritjen e ulët në operacionin e kapaciteteve të mëdha.

  图片 1

  DETAJË

  T3 (3) T3 (2)

  detajet paketim

  Të gjitha prodhimet janë të paketuara në kuti kartoni anije që lundron

  包装 细节 图 包装 细节 图 2

  Aplikacion

  应用 领域 图

  Fabrika

  erqer

   

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !