Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

За Цена: 

Цената е да се преговара. Тоа може да се менува во зависност од вашите квантитет или пакет.

Кога ќе се прави истрага, Ве молиме да ги споделите со нас на количеството што го сакате.

 За Начин на плаќање: 

Обично го прифаќаме T / T, L / C. Ако имате посебни requirment, Ве молиме контактирајте со нас

За MOQ: 

Ние продажба на компресорот на картон, обично MOQ е 1 картон,

Ако на производи што сакате се посебен вид на MOQ е предмет на нашата потврда

За гаранција: 

Ние сме многу убедени во нашите производи, сите тие се сосема нови и оригинални пакување, па обично ќе добиете вашата нарачка во добра состојба.

Ако има било каков квалитет проблем, ќе се занимаваме со тоа веднаш.

 За плаќање или друго прашање: 

Pls ни e-mail или да разговарате со нас на веб-сајтот директно.

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!