Контактирајте не

Ningbo AOXIN HVAC ДЕЛ CO, ООД

адреса

Соба 515 Hebang зграда Б, No.933 TianTong Северна патот, Ningbo, Кина.

Е-пошта

sales@aoxinhvacr.com

телефон

Тел: +0574 83096203
Факс: +0574 83096207
sales'Phone & Whatsapp:
+86 13454785192
+86 18368405312

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!