Контактирајте нас

Нингбо Аокин ХВАЦ ПАРТ ЦО

Адреса

Соба 515 Хебанг Зграда Б, Но.933 Тиантонг Северна друмског, Нингбо, Кина.

Е-пошта

салес@аокинхвацр.цом

телефон

Тел: +0574 83096203
Факс: +0574 83096207
салес'Пхоне и ВхатсАпп:
+86 13454785192
+86 18368405312

Желе да раде са нама?


ВхатсАпп Мессенгер Удји на цхат!