Specifikim shpejtësi konstante (R22, LSS 60Hz 3Φ, 380V / 460V)

Përshkrim i shkurtër:

kompresorë tona janë në cilësi të lartë dhe çmim të arsyeshëm, ka varg specifikim që ne ofrojmë si në vijim:

markë 1.various e famshme, GMCC, LG, SAMSUNG, DAIKIN, SANYO etj

2.Only krejt të re dhe origjinale kompresor paketim i condittioning ajrit dhe kompresor frigorifer.

3.household dhe kompresor tregtar.

4.Large Gama e kapacitetit ftohës: familja: zakonisht 7000 ~ 30000BTU; Commercial: 3 ~ 12hp.

5.Voltage dhe frekuenca varg: 115v, 220V, 230V, 240V, 380V, 440-460V; 50HZ & 60HZ.

 

 

 


 • FOB Çmimi: $ negociueshme
 • Paketimi Numri: 9 ~ 120Pieces / Carton
 • Min.urdhër Sasia: negociueshme
 • Fatory Furnizimi Aftësia: 50 milion copë në vit
 • Port: Ningbo / Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  13123

  markë e famshme

  Kompania jonë është një agjent i kompresor markë të dukshëm të cilat duke përfshirë GMCC, LG, Samsung, SANYO, Daikin, duke siguruar performancën më të mirë kompresorë

  shumëllojshmëri Model

  Në mënyrë që të ju ofrojë një portofol të ndryshme të produktit e ajrit të kondicionuar kompresor dhe kompresor ftohje, gamën tonë të mbulon të vetme, me dy, me dy faza e kompresor rrotullues dhe presion të ulët dhe presionit të lartë të scroll compressor.It mundëson për të siguruar ju me mbështetje të plotë në të gjithë aplikimit të nevojave tuaja.

  cilësi

  Me cilësinë e produktit dhe sistemit të vlerësimit të sigurisë që kryen cilësinë themelore dhe vlerësimin e sigurisë për produktet në çdo fazë të prodhimit. Sipas sistemit të cilësisë porta, të gjitha produktet tona nënshtrohen një kontrolli të sigurisë në çdo portë të cilësisë të bazuar në një listë, duke parandaluar dërgesat e produkteve me çështjet e cilësisë apo të sigurisë.

  Ne gjithashtu kemi arritur njohjen cilësinë tonë dhe të qëndrueshmërisë nga Evropa, Amerika e Veriut, Kina dhe Japonia.

  Mbështetja e klientit

  Ne premtojmë për të ofruar një nivel të kënaqshëm për të gjithë fazën e biznesit tuaj që tejkalon pritjet e klientëve tanë, dhe të përpiqen për të siguruar vlerën më të lartë për klientët tanë nëpërmjet një shërbim të shpejtë, të saktë dhe të diferencuar dhe zgjidhje si partneri juaj të biznesit.

   

  antipiretik lloj frekuencë tension seri model ARI
  ftohjes Kapaciteti të dhëna EER COP
  BTU / orë watts watts BTU / W.hr W / W
  R22 LSS 60Hz 3Φ, 380V SQ SQ028UA 28,500 8353 2639 10.8 3.17
  SQ036UA 36,000 10551 3333 10.8 3.17
  SQ042UA 41,000 12016 3796 10.8 3.17
  SBA SBA049UA 48100 14100 4182 11.5 3.37
  SBA052UA 52,000 15240 4520 11.5 3.37
  SBA057UA 56100 16442 4878 11.5 3.37
  SBA061UA 59,700 17496 5191 11.5 3.37
  SR SR047UA 47600 13951 4327 11 3.22
  SR049UB 49500 14508 4540 10.9 3.19
  SR049UC 49500 14508 4540 10.9 3.19
  SR053UA 53,000 15533 4818 11 3.22
  SR061UA 61500 18025 5590 11 3.22
  SR071UA 71,000 20809 6455 11 3.22
  SR081UA 77500 22714 7110 10.9 3.19
  3Φ, 460V SR SR049SA 49500 14508 4670 10.6 3.11
  SR061SA 61500 18025 5490 11.2 3.28
  SR073SA 70,000 20516 6570 10.7 3.12
  SR081SA 78,000 22860 7220 10.8 3.17

  LG Compressor dhe motor të sigurojë vlerat kuptimplota dhe të diferencuara për klientët të qëndrueshme duke arritur klasit botëror eko-miqësore dhe të energjisë teknologjive të kursimit. Në të vërtetë LG është vazhdimisht evoluon grup të përpunimit dhe kuvendit teknologjive të lartë saktësi nga teknikat e akumuluara për gjenerimin e komponentëve të qëndrueshme botërore më të mira dhe të sigurojë inverter zgjidhje totale optimizuar për mjedisin banimi dhe komerciale në mënyrë që të japë një nivel të kënaqshmërisë për të gjithë partnerët tanë.

  QQ 图片 20170720164709

  Optimizuar Compressor Lartësia

  Duke shtypur dy korniza kryesore dhe më të ulët një boshti vertikal është krijuar që përmirëson shtrirjes dhe efikasitetin duke minimizuar rezistencën.

  Lartësia është e optimizuar dhe pesha është reduktuar duke shtypur kornizë më të ulët në trup shell dhe pastaj saldim.

  1

  Mekanizmi Force Gas

  Mekanizmi Tip vula mund të jetë i pafavorshëm për mekanizmin fuqi të gazit për shkak të rrjedhjeve të mundshme që mund të ndodhë me anë të pastrimit vulë tip. Mekanizmi force Gas përdor presionin e ndërmjetme për të nënshkruar grup rrotull dhe minimizuar rrjedhjet, duke bërë të mundur për të hartuar një kompresor të lartë të efikasitetit.

  2

  Mekanizmi i ri rifillimi

  rruga lehtësim në rrotullën orbitë përmirëson funksionin restart kompresor duke lejuar bllokuar gazit presion të ndërmjetme për të shpejt të të shpëtuar kur kompresor vjen në një ndalesë.

  3

   

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !