Rotary Compressor vëllim të madh (TTR-Turbo Twin rrotullues)

Përshkrim i shkurtër:

kompresorë tona janë në cilësi të lartë dhe çmim të arsyeshëm, ka varg specifikim që ne ofrojmë si në vijim:

markë 1.various e famshme, GMCC, LG, SAMSUNG, DAIKIN, SANYO etj

2.Only krejt të re dhe origjinale kompresor paketim i condittioning ajrit dhe kompresor frigorifer.

3.household dhe kompresor tregtar.

4.Large Gama e kapacitetit ftohës: familja: zakonisht 7000 ~ 30000BTU; Commercial: 3 ~ 12hp.

5.Voltage dhe frekuenca varg: 115v, 220V, 230V, 240V, 380V, 440-460V; 50HZ & 60HZ.

 

 

 


 • FOB Çmimi: $ negociueshme
 • Paketimi Numri: 9 ~ 120Pieces / Carton
 • Min.urdhër Sasia: 1 carton
 • Fatory Furnizimi Aftësia: 50 milion copë në vit
 • Port: Ningbo / Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  13123

  markë e famshme

  Kompania jonë është një agjent i kompresor markë të dukshëm të cilat duke përfshirë GMCC, LG, Samsung, SANYO, Daikin, duke siguruar performancën më të mirë kompresorë

  shumëllojshmëri Model

  Në mënyrë që të ju ofrojë një portofol të ndryshme të produktit e ajrit të kondicionuar kompresor dhe kompresor ftohje, gamën tonë të mbulon të vetme, me dy, me dy faza e kompresor rrotullues dhe presion të ulët dhe presionit të lartë të scroll compressor.It mundëson për të siguruar ju me mbështetje të plotë në të gjithë aplikimit të nevojave tuaja.

  cilësi

  Me cilësinë e produktit dhe sistemit të vlerësimit të sigurisë që kryen cilësinë themelore dhe vlerësimin e sigurisë për produktet në çdo fazë të prodhimit. Sipas sistemit të cilësisë porta, të gjitha produktet tona nënshtrohen një kontrolli të sigurisë në çdo portë të cilësisë të bazuar në një listë, duke parandaluar dërgesat e produkteve me çështjet e cilësisë apo të sigurisë.

  Ne gjithashtu kemi arritur njohjen cilësinë tonë dhe të qëndrueshmërisë nga Evropa, Amerika e Veriut, Kina dhe Japonia.

  Mbështetja e klientit

  Ne premtojmë për të ofruar një nivel të kënaqshëm për të gjithë fazën e biznesit tuaj që tejkalon pritjet e klientëve tanë, dhe të përpiqen për të siguruar vlerën më të lartë për klientët tanë nëpërmjet një shërbim të shpejtë, të saktë dhe të diferencuar dhe zgjidhje si partneri juaj të biznesit.

   

  REF. Burimi i energjisë model zhvendosë
  Ment
  ftohjes Kapaciteti EER polic të dhëna vaj Pesha neto lloj
  CC / REV BTU / H N BTU / WH W / W N CC KG
  R22 60Hz 1φ,
  208-230V
  UR5T360IU 49.4 36,500 10697 10.9 3.19 3349 900 23.9 13
  3φ, 380V UR5T360AU 49.4 36,000 10551 10.9 3.19 3303 1,000 23.8 14
  UR3T480AU 65.8 49850 14610 11.2 3.28 4450 1,700 33.5 1
  UR3T550AT 72.6 55500 16265 11 3.23 5040 1,700 34.3 2
  3φ, 220V UR3T480CT 65.8 49850 14610 10.8 3.17 4615 1,700 33.5 1
  UR3T550CT 72.6 55500 16265 11 3.23 5040 1,700 34 2
  50Hz 1φ,
  220-240V
  UR5T300JT 49.4 29650 8690 9.8 2.87 3025 950 24 13
  3φ,
  380-420V
  UR3T480BU 78.6 48500 14214 10.9 3.19 4450 1,700 34.1 2
  UR3T510BU 83.6 51,500 15093 10.9 3.19 4725 1,700 34 2
  UR3T510BT 83.6 51900 15210 10.9 3.2 4760 1,900 34.2 2
  R410A 60Hz 1φ,
  208-230V
  UG5T320IU 30.6 32,500 9525 10.3 3.02 3155 1,500 26.8 15
  UG5T360IN 35.1 37,000 10844 9.8 2.87 3776 1,500 25.9 16
  3φ, 380V UG3T480AN 46.3 49600 14536 10.2 2.99 4865 1,700 35.3 3
  UG3T650AN 61.5 66500 19489 10.1 2.96 6585 1,700 35.3 3
  3φ, 220V UG3T480CN 46.3 49300 14448 10.1 2.96 4880 1,700 35.2 3
  UG3T650CN 61.5 65350 19152 9.9 2.9 6,600 1,700 34.8 3

  SAMSUNG, një udhëheqës për dekada në biznes kondicioner si brenda dhe jashtë vendit, hyrë në biznesin rrotullues kompresor në vitin 1989, duke krijuar objekte të prodhimit të klasit botëror që përdorin pajisje më të përparuara dhe teknologji nga SHBA

  Karakteristikat e kompresorë rrotullues Samsung

  Efikasitet të lartë

  Motor efikasitet të lartë me dizajn optimal slot.
  Procesi machining saktësi të lartë

  Zhurma e ulët dhe Vibration

  Zhurma Superior mbyllje e ndërmarrjes
  pompë Ulët dridhje & Design motor

  Besueshmëria e lartë

  Material i ri hedh për bosht dhe cilindër
  trajtimit të sipërfaqes me MoS2

  IMG_4077

  Detajet e produktit !

  PH215kPH215aPH215i

  IMG_2806CK0J

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !